PROJEOFISINDEN HAKKINDA

Firmamız, 2014 yılında, gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. ProjeOfisinden ticari ve konut olmak üzere her türlü konuda çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’ nin önde gelen İnşaat firmaları ile anlaşmalı tek yetkili sıfır konut gayrimenkul satış-pazarlama ve marka projelerde yer alan ofisleri ile birlikte 2. El satış ve kiralama faaliyetlerinin yürütmektedir. Proje Ofisinden aynı zamanda Relocation hizmetleri ile ilgili olarak , gayrimenkul alım, satım ve kiralanması konularında da çalışmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren şirketlerin yabancı personellerine gayrimenkul bulma ve gerekli işlemlerin takibi konularında çözüm ortakları ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Proje Ofisinden, proje bazlı çalışmaları uzman proje yönetimi kadrosu ile güven odaklı gerçekleştirmektedir. ProjeOfisinden satış ve pazarlamasını üstlendiği tüm projeler aynı zamanda www.projeofisinden.com web sitesinde yer almaktadır.

 

Gayrimenkul Proje
YÖNETİMİ

Bir inşaat projesinin daha önceden belirlenmiş bütçe sınırlarında, zamanında ve istenen kalitede tamamlanabilmesi için verilen hizmetler bütünüdür. Bu kapsamda; inşaat projesinin hazırlık, planlama, uygulama, kontrol, iş bitirme süreçleri boyunca zaman, maliyet, kalite, insan kaynakları, kapsam, iletişim, risk ve tedarik yönetimi hizmetlerini kapsayan Proje Yönetimi hizmeti verilmektedir..

Devamı

Gayrimenkul
YÖNETİMİ

Gayrimenkul Yönetimi, yatırım amaçlı edinilmiş mülklerin günlük operasyonunun gerçekleştirilmesi, kiracı ev sahibi ilişkisinin sürdürülmesi ve gayrimenkulün, gayrimenkul sahibi için en karlı hale getirilmesinin profesyonel bir şekilde sağlanmasıdır.

Devamı

Portföy
YÖNETİMİ

Portföy Yönetimi temel olarak,İlgi ve zaman maliyetine katlanmadan birikimlerinizi değerlendirme imkanı sağlar. Yatırımcının risk anlayışına ve getiri beklentisine dayanır. Hizmetin ana amacı, risk tercihlerine göre yatırımcılara en iyi performansı sağlamaktır. Özel Portföy Yönetimi hizmetinde, ‘Karşılaştırma Ölçütü’ (benchmark) önceden belirlenmiş portföy gruplarından uygun olan bir ya da birkaçı yatırımcıyla beraber seçilir. ‘Karşılaştırma Ölçütü’ portföy yönetimi sonunda hedeflenen getiriyi göstermektedir..

Devamı

Relocation
ÇÖZÜMLERİ

Proje Ofisinden Relocation hizmetleri ile ilgili olarak Ülkemizde faaliyet gösteren şirketlerin yabancı personellerine gayrimenkul bulma ve gerekli işlemlerin takibi konularında çözüm ortakları ile birlikte gayrimenkul alım, satım ve kiralanması konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Devamı

Yatırım Danışmanlığı

YATIRIM DANIŞMANLIĞI Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmeti ile bireysel veya kurumsal gayrimenkul portföyünüzün ticari başarısının sürdürülebilir olmasını ve değerlerinin arttırılmasını sağlar. Gayrimenkul Yatırımı Danışmanlığı hizmeti almak isteyen bireysel veya kurumsal müşterilerimizin yatırım beklentileri değerlendirilerek, yatırım stratejileri oluşturulur. Bu hizmet kapsamında Portföy Yöneticilerimiz: Yeni gayrimenkul yatırımı yapacak müşterilerimize: Genel olarak gayrimenkul yatırımı hakkında bilgi verir. Getiri ve değerlendirme beklentilerini anlayarak bir yatırım stratejisi oluşturur. Oluşturulan yatırım stratejisi doğrultusunda araştırma ekibinin bulduğu gayrimenkuller değerlendirilir ve yatırım portföyü oluşturulur. Sonrasında gayrimenkul portföyünüzün zaman içindeki değer değişimi ve verimini sürekli test eder ve gerekli revizyonları yaparak maksimum fayda ve kazanç elde etmenizi sağlar. Mevcut gayrimenkul yatırımı olan müşterilerimize: Gayrimenkullerinizin envanterini çıkarır, belirli kriterler (kullanım şekli, coğrafi dağılımı, gelir modeli, kira kontratlarının geçerlilik süreleri, orta ve uzun vadeli piyasa beklentileri) doğrultusunda portföyünüze değer biçer ve portföyünüzü optimize etme ve kurumsal stratejinizin bütünleyici bir parçası yapma fırsatlarını yaratır. Kapsamlı bir mevcut durum analizini takiben, gayrimenkullerinizin yapısı, kârlılık ve potansiyeline bağlı olarak sizin için geleceğe dönük bir gayrimenkul stratejisi geliştirir.

  • Gayrimenkul portföyünüzün zaman içindeki değer değişimi ve verimini sürekli test eder ve gerekli revizyonları gündeme getirerek maksimum fayda ve kazanç elde etmenizi sağlar.
  • Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmeti tek seferlik bir alışverişin ötesinde, yatırım büyüklüğünüzü arttıracak stratejik adımları ortaya koyan, portföy değerinizi arttırırken size getiri sağlayacak adımlar attıran uzun soluklu bir danışmanlık hizmetidir.t
  • İpotekli gayrimenkulleri alım/satım işlemlerine hazır hale getirebilmek için gerekli olan işlemleri yürütür; satıcıyla alıcı arasındaki ilişkiyi yöneterek söz konusu gayrimenkuller ile hızlı ve sorunsuz hareket olanağı sağlar.
  • Sorunlu gayrimenkulleriniz için hızla ve yaratıcı bir kurtarma stratejisi ve aksiyon planı oluşturur.

Başlıca Projeler

Başlıca projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

KentPlus Centrium Kentplus Centrium project detail
Metropol İstanbul Metropol İstanbul project detail
Çengelköy Mesa Çengelköy Mesa project detail
Trendist Ataşehir Trendist Ataşehir project detail