Gayrimenkul Proje
Yönetimi

Bir inşaat projesinin daha önceden belirlenmiş bütçe sınırlarında, zamanında ve istenen kalitede tamamlanabilmesi için verilen hizmetler bütünüdür. Bu kapsamda; inşaat projesinin hazırlık, planlama, uygulama, kontrol, iş bitirme süreçleri boyunca zaman, maliyet, kalite, insan kaynakları, kapsam, iletişim, risk ve tedarik yönetimi hizmetlerini kapsayan Proje Yönetimi hizmeti verilmektedir..

Gayrimenkul
Yönetimi

Gayrimenkul Yönetimi, yatırım amaçlı edinilmiş mülklerin günlük operasyonunun gerçekleştirilmesi, kiracı ev sahibi ilişkisinin sürdürülmesi ve gayrimenkulün, gayrimenkul sahibi için en karlı hale getirilmesinin profesyonel bir şekilde sağlanmasıdır.

Portföy
Yönetimi

Portföy Yönetimi temel olarak,İlgi ve zaman maliyetine katlanmadan birikimlerinizi değerlendirme imkanı sağlar. Yatırımcının risk anlayışına ve getiri beklentisine dayanır. Hizmetin ana amacı, risk tercihlerine göre yatırımcılara en iyi performansı sağlamaktır. Özel Portföy Yönetimi hizmetinde, ‘Karşılaştırma Ölçütü’ (benchmark) önceden belirlenmiş portföy gruplarından uygun olan bir ya da birkaçı yatırımcıyla beraber seçilir. ‘Karşılaştırma Ölçütü’ portföy yönetimi sonunda hedeflenen getiriyi göstermektedir..

Relocation
Çözümleri

Proje Ofisinden Relocation hizmetleri ile ilgili olarak Ülkemizde faaliyet gösteren şirketlerin yabancı personellerine gayrimenkul bulma ve gerekli işlemlerin takibi konularında çözüm ortakları ile birlikte gayrimenkul alım, satım ve kiralanması konularında çalışmalarını sürdürmektedir.