Proje Detayları

  • Ünite Tipi: Daire
  • m2 Aralığı : 72m2 - 285m2
  • Teslim Tarihi: İnşaat tamamlandı
  • Ünite Sayısı: 298
  • Proje Alanı: 103.942m2
  • Arsa Alanı: 100.000m2

Proje Hakkında

İstanbul-Çengelköy'de, %80'i yeşile ayrılan 100.000m2'lik özel bir alanda yeralan Çengelköy'de Mesa, üçer katlı 46 bloktan oluşmaktadır. 6 Farklı tipteki bloklarda, 1 oda, 2 oda, 4 oda, 5 oda-salon seçenekleri ile brüt alanları 78m2 ile 85m2 arasında değişen toplam 298 adet daire bulunmaktadır.

Çengelköy'de Mesa’da araç trafiğinin tamamı, arsa çevresindeki tali yollardan giriş-çıkış alınarak yer altında çözülüyor. Yer üstünde ise, blokların çevresi boyunca uzanan yaya yolları, sadece acil durumlarda araç trafiğine açılmaktadır.

Bodrum katta, blokları birbirine bağlayan kapalı otopark yer almakta ve buradan blokların merdiven kovalarına direkt ulaşım sağlanabilmektedir. Kapalı otoparkta daire büyüklüklerine göre, ev sahiplerine birer, ikişer ve üçer otoluk garaj eklenti olarak verilmektedir. Ayrıca bodrum katlarda, her daireye eklenti olarak verilen birer adet depo yer almaktadır. Çengelköy'de Mesa, 1300m2'lik sosyal merkezinde; kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness, sauna ve çok amaçlı salonu ile yaşamın hızını kesecek aktivitelerinize yer ayırmaktadır.

Bunların dışında toplam 80.000m2'lik yeşil alanda peyzaj projesine uygun olarak, tenis kortu, basketbol sahası, çeşitli çocuk oyun alanları, yürüme yolları, dinlenme alanları gibi dış mekan düzenlemeleri de Çengelköy'de Mesa sakinlerine sunulmaktadır.

Genel Özellikler Güvenlik Özellikleri Sosyal İmkanlar
Bakkal ve Market Kapalı Devre Video Sistemi Sauna
Concierge Servisi Güvenlik Kameraları Sosyal Tesisler
Bahçe Park Görüntülü İnterkom Sistemi Oyun Parkı
Kapalı Otopark 24 Saat Güvenlik Açık Yüzme Havuzu
Bakkal Market Resepsiyon Kapalı Yüzme Havuzu
Kuru Temizleme Konut Güvenliği SPA & Hamam
Kuaför Güvenlikli Giriş Toplantı Salonu
    Hamam
    Restoran Cafe
Spor Aktiviteleri Teknik Özellikler
Fitness Salonu Fiberoptik İnternet Altyapısı
  Hidrofor
  Merkez Sıcak Su
  Doğalgaz
  Merkezi Kablolu TV
  Paratoner
  Klima
  Jeneratör
  Uydu TV Altyapısı